בארגון חתונה לא מומלץ לנסות לחסוך יותר מדי על תקציב הקייטרינג. אך אם יש לכם תקציב מוגבל להפקת החתונה ואתם חייבים לנסות לחסוך כמה שיותר על קייטרינג לחתונה שלכם, יש לנו כמה הצעות שיכולות לעזור לחיסכון על תפריט חתונה.

זוגות מאורסים לא רוצים לחשוב על האפשרות לחסוך על יום החתונה שלהם, במיוחד בכל הנוגע לקייטרינג לחתונה, מצד שני בדרך כלל לא ניתן להתעלם מהמגבלות התקציביות לאירוע. העובדה המעודדת היא, שלא חייבים להקריב את איכות האוכל בחתונה בכדי לחסוך עלויות קייטרינג לחתונה.

ברצוננו לשתף אתכם במספר דרכים בהן אתם יכולים לחסוך נכונה על תפריט החתונה:

צמצמו את כמות המוזמנים לחתונה

הדרך הבטוחה לצמצום הוצאות חתונה, כולל עלויות קייטרינג חתונה, היא כמובן צמצום כמות המוזמנים לחתונה. ככל שתדרשו להסעיד פחות אנשים כך תוכלו לצמצם את העלות על המנות בחתונה.

לבחור אולם אירועים שגמיש מבחינת הקייטרינג

לאחר שהחלטתם על כמות המוזמנים אז הצעד הבא שאתם צריכים לעשות בכדי לחסוך על עלויות הקייטרינג הוא למצוא אולם אירועים שמעניק לכם את הגמישות לעשות זאת. כיום מרבית אולמות וגני האירועים מעניקים גם את שירות הקייטרינג בעצמם, ובמידה והם לא מעניקים לכם את הגמישות לעשות שינויים בתפריט, אז אתם תתקשו להוזיל עלויות.

העסיקו חברת קייטרינג בשרית בחתונה

אחת הדרכים הטובות ביותר להוזיל עלויות קייטרינג אך לשמור על תפריט חתונה ברמה גבוהה הוא על ידי העסקה של חברת קייטרינג בשרית. הגשה של קייטרינג בשרי כגון אסאדו בחתונה שלכם יצא הרבה יותר זול מלהגיש תפריט קייטרינג מגוון, וגם בסופו של דבר יצא הרבה יותר טעים.

קנו משקאות חריפים ישירות מהמשווק

דרך מאוד פופולארית לחסוך כמה מאות שקלים על נושא תפריט החתונה הוא על ידי קנייה של משקאות חריפים ישירות מהמשווק, במקום דרך חברת הקייטרינג שתיקח כמה אחוזים נוספים. בגלל שמשקאות חריפים לא מתקלקלים, בשונה מחומרי גלם אחרים של המנות, אז לא צריך לפחד לקנות בזול ישירות מהיצרן ופשוט לדאוג להביא זאת לחתונה עצמאית.

הגישו מנות בסגנון משפחתי

הגשת קייטרינג בסגנון משפחתי נחשבת לאופציה הרבה יותר זולה מהגשה המסורתית של בופה ומנות עיקריות. במקרה זה האורחים בחתונה מתיישבים בשולחנות ומביאים להם אוכל ישירות לשולחן והם מתחלקים בניהם, כמו ארוחה משפחתית בבית. הגשה בסגנון משפחתי מאפשרת לכם לחסוך על תפריט החתונה על ידי צמצום מגוון המנות, אך עדיין לדאוג שכל האורחים יוצאים שבעים ושמחים מהחתונה שלכם.

התרכזו בחומרי גלם המתאימים לעונה

כשאתם קובעים עם חברת הקייטרינג את תפריט החתונה חשוב לשים לב שכל המאכלים מתבססים על חומרי גלם המתאימים לעונה. למשל, מנת אווז ברוטב תפוז תהיה יקרה יותר בקיץ מאשר בחורף.

עשו קבלת פנים בסגנון ברביקיו אמריקאי

אחת ההגשות המיוחדות ביותר, שלא עולה הרבה, היא הגשה בסגנון ברביקיו אמריקאי. בגלל שאתם מגישים מנות בשריות שמוכנות במקום אתם יכולים לחסוך סכום מכובד בהשוואה לעלות של הגשת מתאבנים מיוחדים. וגם בדרך כלל הגשת קייטרינג בשרי בקבלת הפנים היא להיט בקרב המוזמנים, כי הרי איזה אורח לא יעדיף המבורגר עסיסי ישירות מהגריל על חתיכת מתאבן קטן.

הציעו עד 3 סוגי משקאות חריפים

בין אם אתם קונים את המשקאות החריפים בעצמכם או דרך חברת הקייטרינג, מומלץ להגביל את מגוון המשקאות ל-3 סוגי משקאות: 1 בירה, 1 משקה חריף מיוחד ו-1 קוקטייל.

חתונה בצהריים מורידה את עלות הקייטרינג

אם אתם בוחרים לעשות חתונה בצהריים אז אתם בהחלט יכולים לנצל זאת בכדי לחסוך בעלויות הקייטרינג. עלויות השירות של חברות קייטרינג לחתונות צהריים לרוב נמוכות יותר לעומת חתונות ערב.