בכדי להצליח להפיק אירוע מוצלח בצפון חשוב להשכיר חברת קייטרינג בצפון ולהשקיע במנות הקייטרינג שיוגשו. אם אתם לא בטוחים איך לעשות את זה, הנה כמה עצות מועילות שתמיד נכונות לגבי הגשת קייטרינג לאירוע בצפון.

הפקת אירוע בצפון, ולא משנה באיזה סוג אירוע מדובר, הוא תמיד עניין מלחיץ. הרי אתם לא רוצים לפשל בשום נושא בהפקת האירוע, והדבר נכון כפליים כאשר מדובר על בחירה של חברת קייטרינג וההגשה של תפריט האוכל באירוע. לא במקרה אנשים מוציאים קרוב למחצית מתקציב הפקת האירוע שלהם על תפריט הקייטרינג, הרי זה בסופו של דבר הגורם המכריע בקרב רוב המוזמנים. אז לפני שאתם מתחילים לחשוב על נושא הקייטרינג באירוע שלכם, הנה 5 עצות מועילות שכדאי לכם להכיר שתמיד נכונות לגבי הגשה של קייטרינג באירוע:

בחרו רק חברת קייטרינג שהגיע עם המלצות

הפקה של אירוע תלויה בסופו של דבר באיכות הספקים שתעבדו איתם, וזה נכון בהחלט בנוגע לקייטרינג של האירוע. אם לא תבחרו חברת קייטרינג איכותית בעלת המלצות אז אל תתפלאו שהאורחים שלכם יתלוננו שהאירוע לא היה מוצלח ושהמנות היו לא טעימות. ככל שאיכות המנות שיוגשו באירוע, רמת השירות של המלצרים ויעילות של הגשת המנות יהיו טובים יותר כך האירוע שלכם ייחשב למוצלח יותר בקרוב המוזמנים. דאגו לסגור עם חברת קייטרינג בעלת ניסיון באירועים דומים שקיבלה הרבה המלצות מלקוחות אחרים שאתם סומכים על הדעה שלהם.

הגדירו מה התקציב שלכם לקייטרינג האירוע לפני קביעת התפריט

בתור בעלי השמחה או מפיקי האירוע, אתם חייבים להגדיר תקציב לעלויות הקייטרינג של האירוע שלכם, כמובן כאשר התקציב חייב להיות בסכום סביר ביחס לכמות המוזמנים ואיכות המנות שרוצים להגיש במהלך האירוע. המסגרת הכספית הזאת תעשה לכם ולחברת הקייטרינג שתעסיקו רק יותר סדר בהחלטות הגדרת תפריט הקייטרינג. תוכלו לקחת החלטות לגבי הגשת המנות שישאירו אתכם עם מספיק מזומנים בכיס לשאר עלויות האירוע. זה לא פחות חשוב לעמוד ביעדי התקציב של כל, גם אם זה אומר שתשקיעו פחות בקייטרינג.

תמיד עדיף להעסיק חברת קייטרינג מקומית

בישראל יש מגוון רחב של חברות קייטרינג שעובדות בפריסה ארצית, אך בכל זאת מאוד מומלץ להעסיק חברת קייטרינג בצפון לאירוע בצפון. חברת קייטרינג מקומית תמיד תהיה יותר זמינה וגמישה אתכם, מה שבסופו של דבר יעזור לכם לחסוך על הקייטרינג. נוסף על כך, לחברת קייטרינג מקומית יהיה יותר קשרים עם ספקים אחרים או אולמות אירועים באזור שאמורים לתרום לאירוע שלכם לעבור בצורה חלקה יותר. למשל יש סיכוי גדול יותר שחברת קייטרינג מקומית כבר עבדה עם אולם האירועים שלכם בעבר ויודעת כיצד להיערך בהתאם להעמדת דוכני המזון בקבלת הפנים.

תאמינו בעובדי חברת הקייטרינג שהעסקתם

אם עשיתם את המחקר שלכם בזמן שחיפשתם חברת קייטרינג מקומית, אז אתם לא צריכים לדאוג לגבי הקייטרינג במהלך האירוע. חברת קייטרינג מנוסה ומומלצת יודעת כל מה שצריך לדעת על הגשת קייטרינג בצפון, אז התרכזו ביום השמח שלכם ואל תדאו לגבי האוכל באירוע. תבטחו בחברה שהעסקתם שתעשה את המקסימום שהאורחים שלכם יצאו מהאירוע שבעים ושמחים, ואל תנסו להגיד להם איך כדאי לתפעל קייטרינג באירוע.

תמיד תעריכו עודף כמויות אוכל

אף פעם אל תנסו לקבוע כמויות אוכל מדויקות לאירוע במחשבה לחסוך כסף על הקייטרינג, זה פשוט לא שווה את הסיכון שמנות מסוימות יגמרו במפתיע ולא יהיה מספיק מנות לכל האורחים. מקרה כזה יחשב לאסון, ולכן, תמיד חשוב להעריך כמויות אוכל יותר גדולות ממה שאתם תזדקקו. חברות קייטרינג מנוסות יודעות להעריך כמויות אוכל בהתאם לכמות המוזמנים, אז אם העסקתם חברה מקצועית זאת לא צריכה להיות בעיה.