אתם יכולים להיות מאוד מקוריים עם ההגשה של קייטרינג בחתונה שלכם, אבל רוב חברות הקייטרינג מציעות מספר אופציות מסוימות להגשה של קייטרינג לחתונה. רוב הזוגות הצעירים יבקשו לבחור בין ארבעת סגנונות ההגשה הבאים לחתונה שלהם.

השכרת חברת קייטרינג לחתונה תהיה בין העלויות הגבוהות ביותר בחתונה שלכם, ולכן זה מובן למה זה מאוד חשוב לכם שההגשה של המנות בחתונה תתבצע נכונה. אחד הדברים הראשונים שתצטרכו להחליט עליו לאחר שתסכמו עם חברת קייטרינג יהיה לבחור את צורת ההגשה של הקייטרינג בחתונה שלכם. רוב הזוגות המאורסים ייבחרו בין הגשת בופה בחתונה או הגשת מנות עיקריות בישיבה או שילוב של השניים. אבל חשוב לדעת שיש עוד מספר אפשרויות מהן אתם יכולים לבחור להגיש קייטרינג בחתונה שלכם. הנה ארבעת האפשרויות הכי פופולאריות להגשה של קייטרינג לחתונה.

הגשת מנות בישיבה

צורת ההגשה הכי מסורתית היא כמובן ההגשה של מנות בישיבה, לרוב ניתן לראות הגשה שכזאת בחתונות קטנות ואינטימיות. האורחים בחתונה מתיישבים לחלק האוכל בשולחן ומקבלים מנת פתיחת, מנה עיקרית וקינוח. בדרך כלל נהוג להציע למוזמנים בחתונה 3 אפשרויות במנת הפתיחה, 2 אפשרויות במנה העיקרית ו-2 אפשרויות בקינוחים. כמובן שאתם תמיד יכולים לשלם יותר בכדי להוסיף עוד מנות או לתת יותר אפשרויות בכל מנה.

היתרונות הגדולים בהגשה של ישיבה היא שכל האורחים בחתונה מקבלים את המנות שלהם באותו הזמן והם לא צריכים להסתובב בין הבופה. נוסף על כך הגשת מנות בישיבה לרוב זולה יותר מכיוון שחברת הקייטרינג יכולה להעריך בצורה נכונה יותר את כמות האוכל הנדרש להגשה. מצד שני, אתם מגישים פחות מגוון מנות בחתונה ותדרשו לשלם יותר על מלצרים.

הגשת מנות במזנון בופה

בצורת הגשה זו הקייטרינג של החתונה מחולק במנות קטנות המפוזרות על שולחנות כיבוד או בדוכני מזון הפזורים במתחם החתונה. כל אורח יכול לגשת לאחד מדוכני המזון ולאכול כהוות נפשו ממנות הקייטרינג שכל הזמן מתחדשות במהלך האירוע.

היתרון העיקרי של הגשה בבופה הוא כמובן הגיוון שאתם יכולים הגיש במנות הקייטרינג של החתונה. במקום לתת 6 מנות פתיחה ועיקריות לבחירה, אתם יכולים להגיש סביבות 15-20 סוגי מנות, החל ממנות בשר פשוטות ועד למנות סושי מורכבות. נוסף לכך כמובן שזה גורם לאנשים יותר להסתובב ולשוחח עם עוד אנשים אחרים בחתונה בהשוואה לצורת הישיבה, ובגלל זה בופה מאוד נפוץ בקבלת הפנים בחתונות. מצד שני, זה מצריך מכם לשלם יותר על מגוון המנות בחתונה ויכולים להיווצר טורים בדוכנים פופולאריים יותר וזה לא נראה טוב.

הגשה בסגנון משפחתי

אם אתם בוחרים להגיש קייטרינג מומלץ לאירוע בסגנון משפחתי אז האורחים מתיישבים בשולחנות לארוחה חגיגית שבה מלצרים מביאים אוכל לשולחנות, ודואגים למלא את הצלחות של היושבים, לכל אורך הערב כאילו אתם בארוחה משפחתית של יום שישי.

לאורחים זה כמובן מאוד נוח כי הם מקבלים את כל המאכלים ישירות לשולחן שלהם ומלצרים ממשיכים להביא לכם מנות חדשות עד שהם יהיו שבעים. אך אם אתם בוחרים בסגנון הזה חשוב לקחת בחשבון שאתם תצטרכו למצוא חברת קייטרינג לחתונה שמבצעת צורת הגשה שכזאת וייתכן שעלויות ההגשה יגדלו בגלל שאריות.

הגשת מנות קוקטייל

מנות קוקטייל יוגשו לאורחים על ידי מלצרים שמסתובבים בין האורחים בחתונה ומציעים על מגשים מגוון מנות קטנות של ביס אחד או שתיים וזה מאפשר לאנשים להסתובב ולדבר עם האורחים האחרים בלי לדאוג לגשת לבופה.

סגנון הגשה של מנות קוקטייל נחשב למאוד יוקרתי ומתאים יותר לחתונות מאוד קטנות ומצומצמות שכוללות רק טקס קצר, אך זה גם ידרוש צוות מלצרים גדול יותר להגיש את המנות ומספיק מנות בכדי שהאורחים יצאו שבעים.