אירוע החתונה הולך להיות אחד הימים המרגשים ביותר של חייכם, אז זה לא מפתיע שאתם רוצים להפוך את האירוע למושלם ככל הניתן. כמובן, שבניה נכונה של תפריט קייטרינג חתונה יעזור לכם מאוד להשיג את המטרה הזאת. אך כיצד בדיוק בונים נכונה תפריט קייטרינג לחתונה? יש לנו מספר חוקים שיעזרו לכם לעשות בדיוק את זה.

אחד המשתנים החשובים ביותר בהצלחה של חתונה הוא תפריט הקייטרינג. בעקבות כך, במהלך תכנון חתונה הבניה של תפריט הקייטרינג לוקח חשיבות רבה. יש מגוון רחב של אפשרויות לבנות תפריט קייטרינג, ולכן, אנו מבינים אם אתם קצת חוששים לבנות תפריט לא חכם. אנו רוצים לשתף אתכם במספר קווים מנחים לבנייה נכונה של תפריט קייטרינג לחתונה בכדי שגם אתם תקבלו אינספור מחמאות מהאורחים בחתונה על האוכל שהוגש.

1. בנו תפריט קייטרינג לחתונה על בסיס המאכלים הפופולאריים ביותר

האינסטינקט הראשוני שלכם יהיה לבחור מאכלים שאתם אוהבים לאכול, מתוך ההנחה שזה יוצר תפריט קייטרינג טעים מבחינתכם, ומאכלים אקזוטיים בכדי להפוך את תפריט החתונה לייחודי יותר. ובכן בעוד שזה בהחלט מומלץ לספק לאורחים בחתונה אפשרויות שונות של מאכלים, החוק הראשון שאתם צריכים לזכור הוא, שקודם כל צריך ללכת על בטוח ולבסס את מרבית תפריט קייטרינג החתונה על המאכלים הפופולאריים ביותר.

אתם לא רוצים להגיע למצב שהאורחים בחתונה צריכים לחפש מאכלים שהם אוהבים במנות המוגשות. הימנעו מבעיה שכזאת על ידי התמקדות במנות הפופולאריות ביותר בקרב הישראלים כגון פרגיות, בשר בקר, תפוחי אדמה, אורז, פסטה, עוף וכו'. מאכלים שכאלו הם נקודת ההתחלה לבנייה נכונה של תפריט קייטרינג לחתונה. לאחר שקבעתם כמה מנות דגל פופולאריות, ובעצם הבטחתם שלכל אורח בחתונה יהיו מספר מנות שהוא יכול לאכול, אז אתם יכולים לשקול לשדרג את התפריט במנות מיוחדות יותר.

2. השתמשו כמה שיותר במאכלים עונתיים

חשוב שתגישו מנות טריות כמה שיותר בחתונה. אז החוק השני בבניית תפריט קייטרינג הוא להשתמש כמה שיותר במאכלים המתאימים לעונה. לדוגמה, עדיף לבחור להגיש קינוחים עשויים מבננות בקיץ וקינוחים מפירות הדר בחורף. מנות המתבססות על מוצרים הטריים לעונה יהיו איכותיים יותר, ובונוס נוסף, הן יהיו מנות זולות יותר.

כמובן שאם אתם ממש רוצים להגיש מאכל מסוים שחומרי הגלם שלו הם מחוץ לעונה זה בסדר גמור. זה כנראה יעלה לכם טיפה יותר והטעם לא יהיה מושלם כמו אם זה היה העונה, אך זה בהחלט אפשרי. רק וודאו שמרבית תפריט הקייטרינג של החתונה יהיה מבוסס על מאכלים עונתיים.

3. תנו אמון בהמלצות של חברת הקייטרינג

אולי יש לכם כמה רעיונות גדולים עבור תפריט החתונה, אולי אתם ממש רוצים להגיש מספר מנות מסוימות ביום המרגש ואולי אתם חושבים שהתפריט חייב לכלול מאכל מסוים, אך אתם מעסיקים חברת קייטרינג מנוסה לא סתם. חשוב לתת אמון בהמלצות של חברת הקייטרינג לגבי תפריט החתונה. אז אם במידה החברה המליצה לכם לבחור במנה מסוימת או להימנע ממנות מסוימות להגשה בחתונה, אנא שקלו זאת בכובד ראש.

4. דאגו למבחר של משקאות חריפים בחתונה

אין ספק שהאוכל בחתונה לוקח את מרכז הבמה, אך זה לא אומר שצריך להזניח את עניין השתייה בחתונה. מעבר לכך שחובה לדאוג למבחר של שתייה קלה, מומלץ גם לדאוג למבחר של משקאות חריפים. רוב חברות הקייטרינג המציעות 2-3 סוגי שתייה (בדרך כלל וודקה, יין ובירה) בחבילות הקייטרינג הרגילות שלהן, מומלץ לשדרג את מגוון השתייה החריפה בלפחות עוד 2 סוגי משקאות נוספים.

5. וויזואליות של תפריט הקייטרינג חשובה

אורחים בחתונה מצפים לטוב ביותר בקבלת הפנים, ושום דבר לא מרשים יותר מאשר מנות קייטרינג המוצגות בצורה יוקרתית. בעת בנייה של תפריט קייטרינג לחתונה קחו בחשבון את הוויזואליות של המנות הנכללות. עבדו ביחד עם חברת הקייטרינג על שילובים של מאכלים שנראים מרשים ביחד בכדי לשדרג את מראה החתונה עוד יותר.