כאשר אתם מזמינים חברה מנוסה של קייטרינג בצפון כמו מיכה פרנק, אתם צריכים לוודא ששאר הספקים יעמדו ברמה הנדרשת. יש קשר ישיר בין ההגשה של קייטרינג מומלץ לאירוע לבין שאר ספקי החתונה.

זוגות שהתחתנו יעידו לכם שהפקה של חתונה היא ניהול פרויקט גדול הכולל שילוב של מספר רב של ספקים, החל מחברת קייטרינג שתגיש את המנות באירוע ועד למעצבת שמלות כלה שתדאג למראה הכלה בחתונה, אשר ביחד יוצרים את האירוע המושלם. אז כאשר אתם מתכננים את האירוע שלכם אתם צריכים ליצור קשר עם ספקים רבים ולהעסיק את המומלצים ביותר.

אם אתם רוצים להפיק חתונה על רמה שהמוזמנים יצאו ממנה בהרגשה טובה, אתם צריכים להפנים שאירוע כמו חתונה תמיד נמדד על החוליה החלשה ביותר שלו. כלומר, ברגע שאחד הספקים של החתונה עושה את עבודתו בצורה לא טובה כל שאר הספקים סובלים מכך. למשל אם יש תקליטן גרוע בחתונה אז האורחים יתלוננו על המוסיקה הרעה בחתונה ולא יזכרו בכלל שהמנות שהוגשו על ידי חברת הקייטרינג היו איכותיות וטעימות מאוד.

זה מתחיל מאולם האירועים – עיצוב ושירות איכותי הוא הכרחי

לא במקרה ההוצאה הכי גדולה שלכם על חתונה היא ההשכרה של אולם אירועים. אולם האירועים מציב את רף האיכות בחתונה, בין אם זה בעיצוב המרשים של האולם או בין אם זה באיכות השירות של צוות האולם, ולכן בחירה נכונה של אולם או גן אירועים מתאים היא קריטית. אתם צריכים להחליט בדיוק מהי האווירה שאתם רוצים בחתונה (רשמית או קלילה) ובהתאם לתקציב שלכם לבחור באולם האירועים המרשים ביותר.

הקייטרינג של האירוע – שביעות רצון המוזמנים עוברת דרך הבטן

אחרי אולם האירועים הדבר הכי חשוב להצלחה של חתונה הוא להעסיק חברת קייטרינג לחתונה שיודעת את העבודה ויכולה להגיש מנות איכותיות על פי דרישות האירוע. יש הרבה חברות קייטרינג מומלצות בצפון שאתם יכולים להעסיק בכדי לשרת את הקייטרינג של האירוע, כאשר חשוב לוודא שהחברה שאתם מעסיקים יכולה לעמוד בדרישות ההגשה באירוע שלכם. למשל, אם אתם רוצים להגיש קייטרינג אסאדו באירוע אתם צריכים לדאוג להעסיק חברת קייטרינג בצפון אשר מנוסה בטיפול בשר אסאדו וצלייתו לאירועים.

נוסף על כך, אם אתם מעסיקים ספקים נוספים הקשורים ישירות לנושא המזון בחתונה, כמו למשל שירותי בר מיוחדים או דוכני קינוחים, אתם צריכים לוודא שהם שומרים על רמת איכות המנות המוגשות. אתם לא רוצים להשקיע בקייטרינג לחתונה רק כדאי שאחד הספקים המשלימים ישאירו לאורחים טעם רע.

מראה הכלה והחתן – כי זה היום הגדול שלכם

מן הסתם הכלה והחתן רוצים להיראות נהדר ביום החתונה שלהם. אם אתם משקיעים באולם אירועים ובהגשת קייטרינג לחתונה, אתם צריכים להשלים את הכול עם השקעה בשמלת הכלה וחליפת החתן. השכרה של שמלת הכלה חייב להיות ממעצבת שמלות כלה מובילה שתופרת שמלות כלה איכותיות וחליפת החתן חייבת להיות מחנות המתמחה בחליפות חתן לחתונה.

תקליטן מנוסה לשלב הריקודים – לסגור את האירוע בצורה מושלמת

הריקודים הם חלק בלתי נפרד מהחתונה וזאת הדרך להשאיר את האורחים שמחים עד סיום החגיגות. חלק הריקודים תלוי הרבה בתקליטן ואיכות המוזיקה שהוא מתקלט. תקליטן שיודע להפעיל את הקהל ולשים את מחרוזת השירים הנכונה, שירים שיתאימו למרבית הקהל החל ממזרחית ועד ללועזית, מתפעל את הקהל ומעלה את השמחה בחתונה. חשוב להעסיק תקליטן בעל המלצות שיש לו ניסיון רב בחתונות בגודל שלכם.

צלם אירועים – לזיכרונות בלתי נשכחים

חשוב לדאוג להביא צלם אירועים עם קבלות שמחזיק בציוד צילום איכותי, הן של צילום רגיל והן של וידאו. אם אתם רוצים לתעד את החתונה שלכם על הצד הטוב ביותר אתם חייבים לדאוג שהצלם יודע בדיוק מה הוא עושה בצילום החתונה ועובד קשה במהלך האירוע בכדי לתעד עבורכם כל רגע קטן של שמחה.