החלטתם לערוך חתונה בטבע והגיע הזמן לבחור בחברת קייטרינג? מומלץ לשקול לבחור בחברת קייטרינג המתמחה בתפריטים בשריים מכיוון שתפריט קייטרינג לחתונה בטבע חייב לתת מענה על מספר נושאים הייחודיים לחתונות בשטח פתוח.

חברות קייטרינג בצפון יודעות עד כמה זה קשה להפעיל קייטרינג לחתונה בטבע. יש כל כך הרבה משתנים הייחודיים לחתונות בשטח פתוח שיש לשים לב אליהם, ולכן, רק מעטות מחברות הקייטרינג בצפון הבוחרות להתמקצע גם בחתונות טבע. רוב החברות שכן בעלות ניסיון בשירות קייטרינג לחתונות בטבע הן חברות המתמחות בתפריטים בשריים.

מדוע התפריט הבשרי כל כך מתאים לחתונה בטבע? ובכן, מנות בשריות נהדרות לחתונות בטבע בגלל שהן משתלבות מצוין במתחם פתוח ועונות על הדרישות הייחודיות שלו. הנה כל הסיבות לכך שמומלץ לבחור בחברת קייטרינג בשרית עבור חתונה בטבע:

הישראלים אוהבים בשר

נתחיל מכך שאם יש משהו אחד שהישראלים אוהבים זה בשר. סגנון התפריט הבשרי הוא התפריט הפופולארי ביותר לחתונה, וניתן לראות זאת על ידי עליית הביקוש לחברות קייטרינג המתמחות בתפריטים בשריים בשנים האחרונות בקרב אירועים קטנים.

במידה ואתם בוחרים תפריט בשרי לחתונת טבע אתם לא צריכים לחשוש שמישהו מהאורחים יישאר רעב. אתם תוכלו להגיש מגוון רחב של מנות טעימות ומשביעות לאורחים לשביעות רצונם. תפריט בשרי מתאים למבוגרים, ילדים ואפילו צמחוניים יכולים ליהנות מהתוספות והסלטים שבאים ביחד עם המנות הבשריות.

אפשר להכין את המנות הבשריות במתחם החתונה

היתרון הגדול ביותר של הגשת תפריט קייטרינג בשרי לחתונה בטבע הוא האפשרות להכין את המנות הבשריות במתחם החתונה. זה בשונה מתפריטים מגוונים אחרים הכוללים מאכלים חלביים אשר צריכים להיות מוכנים במקום אחר ולהיות מובלים למתחם החתונה, מה שפוגע בטריות המנות ובטעמן.

כאשר בוחרים תפריט קייטרינג לחתונה בטבע אפשר להיות רוגעים שהמנות נצלות במתחם האירוע והאורחים מקבלים את המנות איך שהבשרים יורדים מהגריל. המנות מוגשות בטריות האופטימלית ביותר לאורחים וכך קטן הסיכון לפגיעה בטריות.

תפריט בשרי לחתונה מתאים גם לדוכני מזון וגם לשירות עצמי

לא בטוחים עדיין אם אתם רוצים להגיש את המנות בדוכני מזון בחתונה או ללכת על קונספט של שירות עצמי? יש לכם זמן להחליט. אחד הדברים הכי טובים בתפריט בשרי של קייטרינג לחתונה הוא שניתן להגיש אותו במגוון דרכים. בגלל שבדרך כלל בחתונות טבע מגישים בדוכני מזון או בשירות עצמי אז המנות הבשריות משתלבות מצוין בחתונה בטבע.

תוכלו לבחור להציב דוכני מזון שצולים את סוגי הבשר השונים או להציב גריל בשרים גדול אחד שממנו מכינים מנות בשריות קטנות ללקיחה עצמית כמה שרוצים. הכול אפשרי עם תפריט בשרי לחתונה בטבע.

ניתן להגיש מנות בשריות המתאימות לאכילה בשטח

בהמשך לנוחיות של תפריט בשרי לחתונה בטבע, חשוב לדעת שאפשר גם להכין מנות בשריות בצורה מאוד נוחה לאכילה בשטח. למשל, אפשר להכין קציצות בשר שיוגשו בפיתה עם סלטים ורטבים, אפשר להכין נתחי בשר אסאדו בצלחות לאכילה מהירה, אפשר להכין שיפודים לאכילה מהגריל ועוד.

אם אתם רוצים שהאורחים שלכם יוכלו לטעום מכל המנות בשטח האירוע בצורה נינוחה ופשוטה אז כדאי לשקול בכובד ראש להגיש תפריט בשרי בחתונה הבנוי למנות אכילה בשטח.

אפשר להגיש לאורחים אסאדו בצלייה מסורתית

סגנון צליית אסאדו נחשב לאחד מסגנונות הצלייה המבוקשים ביותר לחתונות בטבע בגלל הטעם העשיר שהוא נותן למנות הבשר. צלייה זאת של נתחי אסאדו מתבצעת מעל גריל אש עשוי ברזל אשר צולה את הבשר לזמן ארוך, מה שמאפשר לנתח לספוג את כל המיצים הטעימים שלו למרקם רך בטעם מופלא. צלייה זאת לא מתאימה לתפריט קייטרינג לחתונה בבית או באולם סגור ומתאפשרת אך רק במקום פתוח. לכן היא מושלמת לחתונות בטבע.

אם אתם כבר בחרתם לערוך חתונה בשטח פתוח אז אתם חייבים לנצל את היכולת שלכם להעסיק חברת קייטרינג לחתונה שתצלה במתחם האירוע נתח אסאדו מופלא.