חתונה בבית פרטי יכולה להיות מקסימה באותה מידה כמו חתונה באולם אירועים כל עוד גולת הכותרת, תפריט קייטרינג החתונה, משביע את רצון המוזמנים. אז כאשר בוחרים חברת קייטרינג לחתונה בבית חשוב לברר מולם כמה שאלות שיבטיחו שאתם עושים את ההחלטה הנכונה.

החלטתם לערוך חתונה בבית פרטי ולוותר על כל כאב הראש של ארגון חתונה באולם אירועים? נהדר, אז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לדאוג לבחור חברת קייטרינג לחתונה ואז יותר מחצי מארגון החתונה כבר מאחוריכם. אך חשוב שתפנימו שהחלטתכם לערוך חתונה בבית פרטי הופכת את בחירת חברת הקייטרינג לעוד יותר קריטית, אז אנחנו מבינים אם אתם חוששים לבחור בחברת קייטרינג לא מתאימה.

כשפונים לחברות קייטרינג לחתונה בבית חשוב לשאול כמה שאלות בהקשר לשירות הגשת הקייטרינג בבית פרטי. דאגו תמיד לשאול את השאלות הבאות:

האם יש לחברה זמינות בתאריך החתונה?

מן הסתם, זאת צריכה להיות השאלה הראשונה שאתם תשאלו את חברות הקייטרינג השונות, ובכללי כל ספק אחר של החתונה שתזדקקו לו. במידה וחברת הקייטרינג זמינה, מומלץ לברר אם לחברה יש עוד אירוע נוסף במהלך אותו יום בכדי לדעת אם יכולים להיווצר עיכובים בהגעה של חברת הקייטרינג לבית. שאלה זאת תעשה עבורכם את השלילה הראשונית של מרבית חברות הקייטרינג שלא זמינות בתאריך החתונה המתוכנן שלכם.

מה תפריט הקייטרינג שאתם מציעים לחתונה?

לאחר שיצרתם רשימה של חברות קייטרינג פוטנציאליות שזמינות בתאריך החתונה שלכם, הגיע הזמן לבקש דוגמאות לתפריטי חתונה בכדי שתוכלו להתחיל לקבל רושם על איכות ושירות חברות הקייטרינג. יש חברות שמציעות מראש מספר שילובים של תפריטים ויש חברות שביחד עם הלקוח בונות תפריט קייטרינג מותאם אישית. אתם צריכים לקבל את התפריטים מכל חברה ולהחליט איזה תפריט קייטרינג לחתונה הכי קורץ לכם.

מהן עלויות הקייטרינג?

עכשיו שיש לכם מספר תפריטים שקורצים לכם אתם צריכים לקבל הצעת מחיר מהחברות השונות לפי התפריטים המבוקשים. כל תפריט ילווה במחיר למנה ואתם תדרשו להחליט האם ישנה עלות תועלת עבורכם. בשלב זה ככל הנראה תשללו חלק גדול מחברות הקייטרינג אשר דורשות תשלום גבוה מדי בהתחשב בתקציב החתונה שלכם על הגשת קייטרינג.

אפשר לקבל המלצות מלקוחות קודמים?

במקרה הטוב יש לכם מספר חברות קייטרינג שהגעתם אליהן דרך קרובי משפחה או חברים שהמליצו עליהן. אך אם לא, מומלץ לבקש מנציגי החברה המלצות מלקוחות קודמים. מכיוון שבתחום של קייטרינג לחתונות בבתים פרטיים יש הרבה חברות קייטרינג קטנות ולא מקצועיות, כדאי לבקש המלצות של לקוחות קודמים על מנת לוודא שאתם מתקשרים עם חברת קייטרינג מנוסה וטובה.

איך אפשר לבצע טעימות?

המלצות מלקוחות קודמים כמובן לא מספיקות בכדי לבחור חברת קייטרינג לחתונה, בסופו של דבר אתם תדרשו לטעום ממנות הקייטרינג של החברה בכדי להעריך בעצמכם את איכות המנות. בין אם חברת הקייטרינג מזמינה אתכם למטבחי החברה או בין אם היא שולחת לכם מנות לטעימה הביתה, אף פעם אל תוותרו על האפשרות לבצע טעימות לפני סגירת חוזה מול חברת הקייטרינג.

האם אתם מספקים גם כלי הגשה, כיסאות ושולחנות?

במידה ואתם עורכים חתונה בבית לכמות די גדולה של מזומנים, רוב הסיכויים שלא יהיו לכם את כל הריהוט הנדרש לחתונה. לרוב תדרשו להשכיר כיסאות, שולחנות, כלי הגשה וכו' מספק חיצוני. בעקבות כך, מומלץ לברר מול חברת הקייטרינג האם היא יכולה לספק עבורכם את הריהוט וכלי ההגשה הנדרשים. יש הרבה חברות קייטרינג לחתונה בבית פרטי אשר מציעות גם שירות השכרת רהיטים לחתונה בעלות מסובסדת. במידה וכן, זה יחסוך לכם את המאמץ והזמן לחפש אחר ספק אחר להשכרת ריהוט החתונה.