אחד המפתחות להצלחה של אירוע חברה בצפון הוא כמובן הקייטרינג, ולכן חשוב להזמין חברת קייטרינג בצפון שיועדת את העבודה. בנוסף לכך, כדאי לשים לב למספר דגשים כאשר בוחרים חברת קייטרינג לאירוע חברה.

אירועי חברה היא דרך מצוינת להגביר את המורל בקרב העובדים ולתת להם סיבה לצאת מהמשרד ולהתחבר ברמה יותר אישית. מחקרים מראים שאירועי חברה תורמים לגידול בפריון העובדים ולאווירה הכללית במשרד. נוסף על כך, פעילויות כאלו יכולות לעזור לחברה להיראות יותר אטרקטיבית לעובדים פוטנציאליים ולהגדיל את המוניטין שלה בשוק התעסוקה. אז המסקנה היא, שבהחלט כדאי לחברות בצפון להשקיע באירועי חברה.

באופן טבעי, רוב האירועים החברתיים נמדדים דבר ראשון על בסיס הקייטרינג המוגש באירוע. זה לא משנה האם מדובר על תפריט קייטרינג לחתונה או קייטרינג לאירוע חברה, איכות המנות הוא מה שדבר ראשון שמים לב אליו המוזמנים. כאשר מדובר על העובדים שלכם, אתם צריכים לרצות את הטוב ביותר עבורם. אוכל נהדר יגרום לעובדים שלכם לזכור את אירוע החברה לעוד הרבה זמן, מה שישמור את רמת המוטיבציה גבוהה להרבה זמן.

אז מומלץ לכם לשים לב למספר דגשים חשובים כאשר אתם בוחרים קייטרינג בצפון לאירוע חברה:

1. תקציב הקייטרינג של אירוע החברה

חשוב לתת דגש רב על תקציב אירוע החברה, לרבות הכספים שיופנו לטובת הזמנת חברת קייטרינג בצפון. אם אתם לא יכולים להגדיר תקציב סביר לאירוע החברה, מומלץ לחכות למועד מאוחר יותר כאשר החברה יכולה לממן אירוע חברה מושקע. עדיף לערוך אירוע חברה אחד גדול ומושקע כל שנה מאשר כמה אירועי חברה קטנים ופחות מושקעים.

התקציב של הקייטרינג צריך כמובן לתפוס את החלק הארי של התקציב, כאשר רוב החברות יתחילו בקבלת הצעות מחיר מחברות קייטרינג ורק לאחר מכן יעברו לנהל משא ומתן מול שאר הספקים. אתם צריכים לעשות את אותו דבר כאשר אתם מתכננים את אירוע החברה שלכם.

2. יכולת ההתמודדות של חברת הקייטרינג עם כמות המוזמנים

חשוב לבחור בחברת קייטרינג בצפון שמנוסה בניהול קייטרינג לאירועים עם כמות מוזמנים דומה. כלומר במידה ויש לכם כמות קטנה של עובדים אז אתם צריכים לבחור בחברת קייטרינג שבנויה לטפל באירועים קטנים, אך אם אתם חברה גדולה מאוד אז אתם צריכים לוודא שחברת הקייטרינג שאתם מעסיקים לאירוע החברה יכולה לשרת את כמות המוזמנים הצפויה.

אתם לא צריכים לדעת בדיוק כמה אנשים יהיו באירוע החברה שלכם, במיוחד בהתחשב בכך שיהיה לכם קשה להעריך אירוע חברה שמוזמנים אליו גם חברי משפחה של העובדים, אבל אתם כן צריכים לקבל מושג כללי של כמות האורחים. דרך מצוינת לעשות זאת היא על ידי חיוב דיווח על כמות בני המשפחה שמביא כל עובד איתו לאירוע או לחילופין הגבלה של כמות בני המשפחה לכל עובד.

3. תפריט הקייטרינג של אירוע החברה

חשוב לתת מחשבה רבה על תפריט הקייטרינג לאירוע. האם אתם הולכים להציע מגוון רחב של מאכלים? האם אתם דווקא מעדיפים להתמקד בסוג מסוים של הגשה כמו למשל תפריט קייטרינג אסאדו? האם צפויה כמות גדולה של ילדים שיש להתאים להם חלק מתפריט הקייטרינג? האם מיקום אירוע החברה דורש התאמה מיוחדת של תפריט הקייטרינג? האם יש צורך בתפריט משקאות חריפים בנוסף? הן רק חלק מהשאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכם בעת ההחלטה על תפריט הקייטרינג.

4. שיתוף פעולה מתמשך עם חברת הקייטרינג

בתור בעלי חברה יש לכם כוח מיקוח נוסף על מחיר עלויות הקייטרינג בגלל שבשונה מלקוחות פרטיים הרבה פעמים אתם יכולים להיעזר בעובדה שאתם זקוקים לשירותי קייטרינג לאירוע חברה על בסיס שוטף. אם אתם יודעים שהחברה שלכם מבצעת אירועי חברה אחת לכמה חודשים, אתם יכולים לנסות לקבל מחיר טוב יותר על בסיס התחייבות כלשהי לעבודה משותפת באירועים עתידיים.

מערכת יחסים מתמשכת בין החברה שלכם לבין חברת קייטרינג בצפון יכולה להיות נכס גדול עבורכם לקבל שירות איכותי במחיר משתלם מחברת הקייטרינג לשנים רבות.