כאשר מתכננים חתונה תמיד דואגים דבר ראשון לחברת קייטרינג לחתונה בגלל שתפריט החתונה הוא הבסיס לאירוע מושלם. בכדי להגיש תפריט קייטרינג חתונה מוצלח יש למצוא חברת קייטרינג מקצועית שיודעת לעבוד על פי מספר חוקים פשוטים.

הדבר הראשון שאורחים מדברים עליו בחתונה הוא האוכל, ככה הם הישראלים. העובדה הזאת הופכת את החשיבות של תפריט החתונה לגורם המכריע בהפקת חתונה מוצלחת ובלתי נשכחת לבין חתונה שכל האורחים ירצו לשכוח כמה שיותר מהר. בעקבות כך, זוגות המתכננים חתונה מודעים לחשיבות של תפריט קייטרינג לחתונה בהצלחת האירוע, ודואגים להזמין חברת קייטרינג לחתונה אשר פועלת על פי החוקים הבאים:

1. המנות המוגשות חייבות להיות באיכות הגבוהה ביותר

הגשת תפריט קייטרינג סטנדרטי שמרגיש כמו אוכל מחומם המוגש במלון, כמו שבהרבה חתונות מלפני עשור היו מסתפקים בלהגיש לאורחים, הוא כבר לא הסטנדרט של היום. תחום הקייטרינג השתפר משמעותית באיכות המנות, כאשר כיום אנו רואים שפים מקצועיים שעברו הכשרות מעמיקות הלוקחים חלק גאה בחברות קייטרינג רבות. האורחים בחתונה שלכם מצפים לקבל מנות איכותיות שיעניקו להם הנאה גדולה במהלך האירוע. אז בין אם אתם משכירים חברת קייטרינג שמגישה מבחר של מנות או בין אם אתם מחליטים דווקא להזמין חברת קייטרינג המתמחה בצליית בשרים על האש, החוק הראשון הכי חשוב הוא שאיכות המנות צריכה להיות מעל הכול.

2. שמרו על המסורת והיזהרו מטרנדים של קייטרינג לחתונות

במהלך תכנון החתונה שלכם אתם רוב הסיכויים תתפתו לקחת כמה החלטות נועזות בכדי להפוך את החתונה לאירוע מיוחד ושונה משאר החתונות האחרות. בעוד שזה בסדר לנסות דברים מעניינים ולהשתמש בכל מני אטרקציות חתונה עכשוויות, כאשר זה מגיע להגשת קייטרינג לחתונה מומלץ להישמר למסורת. תפריט קייטרינג חתונה שמתבסס על טרנד מסוים כמו אוכל טבעוני או תפריט רק של מנות מתוקות בנוי להיכשל, ועדיף לכם להישאר עם הדברים שעובדים, שהם הגשת מנות בופה מבוססות בשר והגשה של מנות עיקריות. אתם יכולים לשלב טרנדים שונים של קייטרינג לחתונה עם התפריט המסורתי, למשל להוסיף מנה ייחודית או לשדרג את הקינוחים עם בר מתוקים, אבל רק אם הבסיס של התפריט המוגש בחתונה מוגש לפי המסורת של קייטרינג חתונה.

3. בטיחות מזון חשובה כמו איכות המנות

חובה להעסיק חברת קייטרינג לחתונה אשר דוגלת בבטיחות מזון בכל שלב בהכנת המנות והגשתם. חברת קייטרינג מקצועית יודעת כיצד להפריד את המנות לפי הוראות האלרגיה של משרד הבריאות וכיצד לשמור על טריות המנות המוגשות לאורך האירוע. לא מספיק להסתפק בטעימות אצל חברת הקייטרינג, אלא יש גם לוודא שהם שומרים על איכות המנות גם בהגשה עצמה בחתונה.

4. קייטרינג חתונה מוגש עד לשעות המאוחרות של הלילה

הרבה חברות קייטרינג ממקדות את מרבית ההשקעה שלהם בתפריט החתונה בחלק קבלת הפנים (הבופה) ובחלק הגשת המנות העיקריות (מנות הישיבה). אך חשוב לזכור שהחתונה ממשיכה להיות מאוד פעילה עד השעות המאוחרות של הלילה, ולכן, אתם צריכים לדאוג שחברת הקייטרינג תספק לכם גם מנות קינוחים ובר משקאות לכל אורך הערב.

5. צורת ההגשה של המנות צריכה לקבל דגש עיצובי

בעוד שבהחלט יש משהו קוסם במנות בעלות מראה בישול ביתי, זה בדרך כלל לא מה שאורחים רגילים אליו באירוע יוקרתי כמו חתונה. אז חשוב לתת דגש גם על צורת ההגשה של המנות בחתונה. חברת קייטרינג מקצועית דואגת להכין את המנות ולהגישן בצורה מרשימה שמשתווה לטעם של כל מנה. בקשו לראות תמונות של דוכני המזון של חברת הקייטרינג והמנות העיקריות בכדי להתרשם כיצד החברה נוהגת להגיש את תפריט קייטרינג החתונה.