כשמתכננים אירועים בצפון חשוב לדעת שההחלטה החשובה ביותר שניתן לעשות היא ההחלטה לגבי חברת הקייטרינג ותפריט האירוע. חובה לבחור בחרת קייטרינג שתגיש באירוע תפריט איכותי, טעים ובעלות סבירה. בעקבות כך, אין ספק שהבחירה המומלצת של קייטרינג בצפון היא בחירה בחברת קייטרינג אסאדו בצפון!

החלטתם לערוך חתונה גדולה בגן אירועים בצפון, אתם חוגגים לבן שלכם אירוע בר מצווה בצפון או סתם החלטתם לערוך אירוע משפחתי לכבוד יום הולדת – עכשיו הגיע הזמן לבחור בחברת קייטרינג. הישראלים בצפון אוהבים אוכל, אז זה לא מפתיע לשמוע שהדבר הכי חשוב בארגון חתונה הוא לבחור חברת קייטרינג שתשרת את האירוע. בחירה בחברת הקייטרינג הנכונה תוביל לאירוע מוצלח ולשקט נפשי שלכם באירוע.

במידה ואתם מתכננים אירוע בצפון אנו רוצים להמליץ לכם לבחור בחברת קייטרינג בצפון המתמחה בהגשת קייטרינג אסאדו, צלייה איטית של בשרים על הגריל, מהסיבות הבאות:

הגשת קייטרינג אסאדו משתלבת נהדר בגני אירועים

בצפון יש את ריכוז גני האירועים הגדול ביותר בארץ כך שבהחלט קיים סיכוי גדול שהאירוע שלכם יהיה בגן אירועים. מכיוון שגן אירועים מעניק חוויה שונה באוויר הפתוח מאולם אירועים מקורה, מומלץ לשלב נכונה את תפריט הקייטרינג. התפריט המתאים ביותר לחגיגה באוויר הפתוח היא חגיגה של בשרים על האש.

שריינתם תאריך אירוע בגן אירועים בצפון? אנו ממליצים לבחור בחברת קייטרינג אסאדו עבור האירוע. כך תוכלו לוודא שתפריט האירוע טרי, טעים ומשתלב מצוין באווירה של גן האירועים.

אסאדו הוא הפתרון המושלם עבור תפריט קייטרינג לחתונה בטבע

חתונות טבע בצפון מתקיימות יותר מבכל אזור אחר, כנראה בגלל שאזור הצפון התברך בנופים מדהימים, ולכן זאת בהחלט אפשרות שאולי גם אתם תחליטו לבחור. במידה ותלכו על הרעיון המקורי של חתונה טבע בצפון, כדאי לכם לדעת שאין פתרון מושלם יותר לתפריט חתונה בטבע מאשר גריל בשרים אסאדו.

מאוד קשה לרוב חברות הקייטרינג לשרת אירועים טבע. המאכלים צריכים להיות מוכנים לפני הגעה למתחם האירועים בטבע, מה שמקשה על חברת הקייטרינג לשמור על טריות המזון. נוסף על כך, יכולה להיות בעיה לשמור על מאכלים מסוימים (לרוב מאכלים חלביים וסלטים קרים) בתנאי מזג האוויר החם בקיץ. קייטרינג בקיץ חייב להיות מבוסס ברובו על בשרים.

אז הפתרון יהיה להגיש בשרים על האש. בשר אסאדו נצלה במתחם האירוע על גריל ברזל חם ומוגש לאורחים ברמת מוכנות גבוה ובטריות שנשמרת לאורך זמן. בחרתם להתחתן בטבע? בחרו קייטרינג אסאדו.

בצפון יש מבחר גדול של חברות קייטרינג אסאדו

סיבה נוספת לבחור בחברת קייטרינג אסאדו מהצפון לאירוע היא, שישנן הרבה חברות קייטרינג אסאדו הפועלות בצפון. ריבוי חברות הקייטרינג הללו באות לטובתכם. תחילה, התחרות הרבה בתחום הקייטרינג אסאדו תעזור לכם במשא ומתן לקבל הצעת מחיר תחרותית בהשוואה לכל סוג אחר של קייטרינג. שנית, המבחר הגדול של חברות הקייטרינג אסאדו מאפשר לכם לבחור את חברת הקייטרינג אסאדו הטובה ביותר עבורכם (החברה שאת תפריט הקייטרינג שלה אתם הכי אוהבים).

קייטרינג על האש זול יותר מקייטרינג מסורתי

רוצים לחסוך כמה שניתן על עלויות הגשת הקייטרינג באירוע שלכם? אז אתם חייבים לשקול לקחת חברת קייטרינג אסאדו בצפון. מכיוון שתפריט אסאדו הוא תפריט בשרים בלבד הנעשה כולו על אותו גריל, העלויות בגין השכרת שירותיה של חברת קייטרינג אסאדו זולה בהרבה מהשכרת שירותיה של חברת קייטרינג מסורתית הדורשת תשלום גבוה יותר למימון הכנת המגוון רחב של מנות בשריות וחלביות.

תפריט קייטרינג אסאדו הוא התפריט האיכותי ביותר שאתם יכולים להשיג לאירוע בצפון בתקציב מוגבל. אל תהססו לקחת הצעות מחיר מחברות קייטרינג אסאדו ולהשוואות מחירים עם חברות קייטרינג מסורתיות.