שפע חברות הקייטרינג הפועלות בענף החתונות הופך את החיפוש אחר חברת קייטרינג לחתונה למורכב הרבה יותר מה שהיה פעם. מצד אחד כל זוג מאורס יכול להגיע לחברות קייטרינג איכותיות בקלות ובמהירות, אך מצד שני, קיים החשש לעשות את ההחלטה הלא נכונה בבחירת חברת הקייטרינג לחתונה.

ההתפתחות הטכנולוגית והגידול בעסקים בענף החתונות והאירועים יוצר מצב שבו היום הרבה יותר קל לארגן חתונה עם הספקים המתאימים ביותר. עם זאת, גדל החשש לבחור בספק לא מספיק טוב בגלל שיש ריבוי של עסקים הפועלים בתחום. כל זוג יכול למצוא חברת קייטרינג לחתונה במגוון דרכים, כאשר הסיכוי למצוא את חברת הקייטרינג הנכונה ביותר לחתונה יהיה תלוי בידיעה שבכל דרך יש ממה להיזהר במציאת חברת קייטרינג.

להלן הדרכים הפופולריות ביותר למצוא חברת קייטרינג לחתונה ומה חשוב לדעת לגבי מציאת חברת הקייטרינג הטובה ביותר עבורכם בדרכים אלו:

1. המלצות על חברות קייטרינג ממכרים שהתחתנו לאחרונה

מכרים שהתחתנו לאחרונה יכולים לתת לכם חוות דעת נהדרת על חברות קייטרינג לחתונה בגלל שהם רק לאחרונה עברו את אותו תהליך חיפוש שאתם עושים עכשיו. אז הם יודעים מה עובר עליכם ואיזה מידע אתם צריכים לדעת על חברת הקייטרינג שהם השכירו לחתונה שלהם. המלצה ממכר שהתחתן לאחרונה היא דרך מצוינת למצוא חברת קייטרינג איכותית וטובה.

רק חשוב לזכור שההעדפות והטעמים של המכרים שלכם לא בהכרח תואמים את מה שאתם מחפשים בחברת קייטרינג, כך שיש לשים לב להבדלים בין הדרישות שלכם לעומת זוגות אחרים.

2. יצירת קשר עם חברות קייטרינג לחתונה דרך גוגל

מנוע החיפוש של גוגל הוא מקור עשיר למציאת כל ספק לחתונה, החל מקייטרינג ועד לתקליטן. היום לכל חברת קייטרינג שמכבדת את עצמה יש אתר אינטרנט המפרט על יתרונות החברה, מציג תפריטים לדוגמה ומציג המלצות לקוחות קודמים.

קחו בחשבון שאתר מרשים אינו בהכרח מעיד על איכות תפריט ושירות החברה, בכל מקרה תדרשו לבצע טעימות. נוסף לכך, עשו הפרדה בין חברות קייטרינג המבצעות פרסום בגוגל לבין חברות קייטרינג המופיעות בתוצאות החיפוש הרגילות בעקבות מוניטין רב.

3. יצירת קשר עם חברות קייטרינג לחתונה דרך פייסבוק

כמו גוגל, גם פייסבוק הוא מקור עשיר למציאת בעלי מקצוע. ניתן להתרשם מאירועים שהם עשו בדף העסקי שלהם ולמצוא את פרטי יצירת הקשר איתם. רוב האנשים פונים לחברות הקייטרינג עם הכי הרבה עוקבים ולייקים בפייסבוק.

כמו בגוגל, דף פייסבוק מרשים עם הרבה עוקבים אינו בהכרח מעיד על איכות השירות. שימו לב להמלצות הגולשים בפייסבוק המופיעות בדף החברה וכמובן בצעו טעימות.

4. אתרים ובלוגים בתחום קייטרינג לחתונה

הרבה זוגות פונים לאתרים ובלוגים בתחום החתונות כגון "מתחתנים" בכדי לקבל טיפים והמלצות על חברות קייטרינג. אתרי אינדקסים שכאלו מחליפים את דפי הזהב הישנים, למרות שגם מדפי זהב אפשר להגיע בקלות לספקי חתונה רבים.

באתרים ובלוגים שכאלו רצוי לנסות לעשות הפרדה בין "המלצות קנויות" ל"המלצות אותנטיות". במידה ויש קישור לאתר החברה אז מומלץ להיכנס ולדלות עוד מידע על שירותי החברה.

5. מבקשים מאולם האירועים רשימה של חברות קייטרינג

רוב אולמות האירועים עובדים עם מספר מסוים של חברות קייטרינג, שהם בוטחים בהן ורגילים לעבוד איתם. אתם בהחלט יכולים למצוא חברת קייטרינג טובה מרשימה שכזאת, כשהיתרון הנוסף הוא שחברת הקייטרינג כבר עבדה עם האולם הזה ואתם יכולים להיות רגועים שמבחינה לוגיסטית השירות שלה יהיה חלק.

חשוב לדעת שלא בהכרח אולם האירועים נקי מאינטרסים לגבי חברות הקייטרינג שהוא ממליץ לכם לעבוד איתם. הרבה פעמים אולמות האירועים הללו אוהבים לעבוד עם חברות קייטרינג מסוימות לא רק בגלל איכות השירות שלהן, אלא, הרבה פעמים זה גם בגלל נוחות לוגיסטית או קשרים אישיים.