בעוד שהרבה חברות קייטרינג בצפון מציעות ללקוחות שלהן תפריט קייטרינג ייחודי, בהסתכלות מרחבית ניתן לזהות שיש מספר טרנדים פופולאריים בקרב רוב החברות הללו. טרנדים אלו נובעים מההבנה שדרישות הלקוחות באזור הצפון מאוד דומות.

חשוב לדעת שבעוד שחברות קייטרינג רבות בצפון רוצות לשמר את התרומה הייחודית שהן נותנות ללקוחות שלהן בתפריט הקייטרינג לאירועים, אותן חברות גם יודעות שיש מספר דרישות נפוצות בקרב אוכלוסיית הצפון. בעקבות כך, ניתן לזהות מספר טרנדים נפוצים שהרבה חברות קייטרינג בצפון אוהבות להשתמש בהן בכד לדאוג שתפריט האירוע יהיה הכי אטרקטיבי שהוא יכול להיות.

חברות קייטרינג בצפון בוחרות לעבוד יותר עם ספקים מקומיים

במידה ואתם בוחרים להעסיק חברת קייטרינג בצפון, אנו ממליצים שתבררו עם נציגי החברה על הספקים שלה. הרי איכות חומרי הגלם היא אחד המרכיבים המשפיעים ביותר על איכות המנות. לא משנה עד כמה שף חברת הקייטרינג טוב, הוא לא יכול להפוך חומרי גלם גרועים לארוחה בלתי נשכחת. הרבה חברות קייטרינג בצפון בוחרות לעבוד יותר ויותר עם ספקים מקומיים מהצפון מתוך ההבנה שחומרי גלם איכותיים הם חומרי גלם טריים.

חברות קייטרינג בצפון מבינות יותר את החשיבות של מאכלים אורגניים

בהמשך לנושא חומרי הגלם, יותר ויותר חברות קייטרינג בצפון מבינות עד כמה ניתן לשדרג תפריט חתונה על ידי שימוש ביותר חומרים אורגניים. שימוש בירקות, פירות ובשרים אורגניים מעניק טעם עשיר יותר למנות הקייטרינג ומשדרג בריאותית את המנות המוגשות לאורחים. היום חברות קייטרינג בצפון כבר לא צריכות לפחד מחומרי גלם אורגניים בגלל המחירים הגבוהים, יש הרבה ספקים אורגניים שעובדים בזול עם חברות קייטרינג גדולות ומאפשרים להן לשלב יותר חומרים אורגניים מבלי לפגוע ברווח שלהן. אתם מוזמנים לבקש מחברת הקייטרינג לשלב יותר חומרי גלם אורגניים בתפריט האירוע.

תחנות מזון אינטראקטיביות

אם הייתם נוכחים בחתונה בשנה שנתיים האחרונות, אתם כבר בטח זיהיתם לבד את הטרנד של תחנות המזון האינטראקטיביות. רוב חברות הקייטרינג בצפון זנחו את צורת ההגשה המסורתית של הבופה ועברו להגיש מנות בתחנות מזון ייחודיות שבהן יש איש צוות שעושה במקום את האוכל ומגיש לאורחים באירוע. כך האורחים מקבלים אוכל טרי וחם בכל שלב באירוע עם שירות אישי.

הגשת קייטרינג עד לשעות הלילה המאוחרות

האורחים שנשארים באירוע שנמשך עד שעות הלילה המאוחרות נעשים רעבים בשנית, לכן הרבה חברות קייטרינג התחילו בשנים האחרונות להציע תפריטי לילה מיוחדים לחבר'ה הצעירים שנשארים לחגוג עד מאוחר. זה מאוד נפוץ לראות בחתונות מאכלי רחוב המוגשים בשעות הלילה כמו פיצות והמבורגר או תוספת שנייה של קינוחים מתוקים שמוגשים לאותם אורחים שרוצים קצת תוספת סוכר בכדי לחדש את האנרגיה.

חברות קייטרינג בצפון יודעות שהיום ילדים צריכים לקהל גם תשומת לב מיוחדת

אין ספק שאחד השינויים הגדולים ביותר שניתן לראות בקייטרינג של אירועים בצפון הוא השדרוג במנות הילדים. ההורים של היום הרבה יותר רגישים למה שהילדים שלהם אוכלים, והילדים של היום גם רגילים למנות בריאות וטעימות יותר מסתם עוד נקניקיה וצ'יפס. לא תופתעו לגלות מנות מאוד מרשימות בתפריט הילדים כגון חזה עוף מתובל, פסטות מיוחדות, כריכים יוקרתיים ועוד.

הגשת תפריט מנות עולמי יותר

לפי כמה שנים תפריט קייטרינג לחתונה או לאירוע קטן היה מתבסס על מספר מנות דגל ישראליות פופולאריות שאהובים על כל האורחים. אבל כיום, כאשר ישראל נחשפת כל הזמן ליותר ויותר סגנונות מאכלים, רוב חברות הקייטרינג בצפון נדרשות לבנות תפריטים קצת יותר עולמיים. באירועים היום ניתן למצוא מאכלים מהמזרח הרחוק כמו סושי, מאכלים ממדינות אירופה כמו ניוקי, מאכלים בהגשה אמריקאית כמו קייטרינג אסאדו ועוד.