לאחר שבוחרים חברת קייטרינג בצפון לאירוע גדול בחודשי הקיץ, חשוב לשים לב שחברת הקייטרינג שמה דגש על מספר נושאים חשובים בנוגע להגשת קייטרינג בקיץ.

הגשת קייטרינג היא משימה מאתגרת מאוד בגלל שלא רק שצריך להכין כמויות אוכל לכמות גדולה של אנשים, צריך גם לדאוג לשנע את המנות בצורה בטוחה לאזור האירוע או לחילופין להכין את המנות במתחם האירועים. אז המשימה של הגשת קייטרינג בצפון ביום רגיל היא משימה מאתגרת, המצב נעשה מאתגר עוד יותר כאשר מדובר על יום חם במיוחד.

בישראל ובעולם יש היום מגמה של התחממות וימי הקיץ רק הולכים ונעשים חמים יותר. כך שאם אתם עורכים אירוע גדול בגן אירועים או בטבע, אתם צריכים לקחת בחשבון שיש סיכוי גבוה שיום האירוע שלכם יהיה חם במיוחד. אז חשוב לדאוג שחברת הקייטרינג תשים לב למספר נושאים בכל הנושע להגשת קייטרינג בקיץ.

התמודדות מול החום הגבוה

הסכנה מספר אחת בהגשת קייטרינג בצפון בקיץ היא כמובן החום הגבוה. מאכלים רבים כגון סלטים וקינוחים יכולים להתקלקל כתוצאה מחשיפה לחום גבוה. חשוב שחברת הקייטרינג תוכל לקרר כהלכה את האוכל הנדרש לקירור במהלך האירוע. אם ניתן אז מומלץ להעמיד את האוכל המוגש באירוע באזור מוצל בכדי להימנע מחשיפה לשמש.

הימנעו ממאכלים בעלי סיכון גבוה לחום בתפריט קייטרינג לקיץ

מומלץ להימנע ממזונות שמאוד פגיעים בחום גבוה. כאשר אתם בונים את התפריט היזהרו ממנות הכוללות דגים, גבינה ומיונז. מומלץ להתייעץ עם חברת הקייטרינג לגבי תפריט האירוע בהתאם לצפי תנאי מזג האוויר. אנו גם ממליצים לנסות ולכלול יותר מנות בשריות שנצלות על הגריל מכיוון שהם מנות שיכולות להישאר טריות וטעימות גם במזג אוויר חם במיוחד.

שתייה קרה צריכה לקבל תשומת לב מיוחדת

השתייה קלה והחריפה צריכה לקבל תשומת לב מיוחדת במהלך האירוע בכדי לשמור על טמפרטורה קרירה. בין אם אתם דואגים למקררים מיוחדים או בין אם אתם משתמשים בצידניות קרח, חשוב שחברת הקייטרינג תגיש שתייה קרה. נוסף על כך, חשוב לדאוג להזמין כמויות שתייה יותר גדלות מאירוע רגיל מכיוון שאנשים נוטים לשתות יותר כאשר חם להם.

יש להיזהר מחרקים ומזיקים

בקיץ זבובים, חריקים ומזיקים אחרים מסתובבים הרבה יותר בחוץ, ומן הסתם הם נמשכים מאוד מהר לאזור הקייטרינג. חברת קייטרינג בצפון המפעילה קייטרינג לאירוע בטבע חייבת להגיש מנות בצורה שימנעו מגע עם מזיקים. המנות צריכות להיות מוגנות עם מכסה או באזור מקורה שאין כניסה לחרקים.

עדיף קייטרינג על האש בימים חמים

הגשת קייטרינג בצפון במהלך הקיץ דורש חברת קייטרינג מקצועית שתדע לעשות את העבודה כהלכה. נוסף על כך, אם אתם עורכים אירוע בטבע מומלץ להזמין חברה המגישה תפריט בשרי על הגריל שנשמר טוב יותר בטמפרטורות חמות.